טוען...

להיות שותפים

איך אתם יכולים לתרום ולהיות שותפים לעשייה של גן החיות בשימור טבע בארץ ובעולם?

  • ביקרתם בגן? אתם כבר שותפים של הטבע.
  • רכשתם מנוי? אתם כבר שותפים של הטבע.

התנדבות בגן החיות

אם אתם אוהבים בעלי חיים ואכפת לכם מהטבע והסביבה, ואם בא לכם לעשות משהו "בשביל הנשמה", בואו להתנדב בגן החיות! ניתן להתנדב במגוון רחב של מחלקות בגן החיות (בהתאם לצורך). כמתנדבים תוכלו להתקרב לבעלי החיים ולעזור לצוות הגן במתן טיפול ברמה גבוהה המתאים לצרכי בעלי החיים השונים כמו גם להביא לידי ביטוי כישורים שלכם במגוון נושאים.

לפרטים נוספים שלחו מיילvolunteers@jerusalemzoo.org.il

אגודת ידידי גן החיות

אגודת ידידי גן החיות היא אגודה התורמת מדי שנה לפעילויות הגן, ולוקחת חלק במימון מיזמים מיוחדים למען הקהילה, פיתוח גן החיות ומיזמי חינוך והסברה בנושאי שמירת טבע. כל העשייה הזו מתאפשרת בזכות גיוס תרומות מיחידים ומחברות. סיועה של אגודת הידידים חיוני לגן החיות, והידידים הינם חלק מהעשייה החינוכית, התרבותית והזאולוגית של הגן ומסמלים את ההכרה הציבוריות בפעילויות גן החיות.

אחת לשנה, בחודש יוני, נערך בגן החיות האירוע המרכזי של אגודת הידידים. באירוע הנוצץ והיוקרתי, נפגשים ידידי הגן עם הנהלת הגן וצוותו, ונהנים מכל האטרקציות החדשות והאירועים שהתרחשו בגן. 

איך נעשים ידידי הגן?

אם אתם אוהבים את הגן, ורוצים לתרום (מינימום 2,500 ₪ לשנה), וכך להיות שותפים בעשייה שלנו למען שמירת הטבע ושימור בעלי - חיים בסכנת הכחדה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מרכזת אגודת הידידים רות להד מייל: yedidim@jerusalemzoo.org.il

גן החיות מעניק לידידיו כרטיס כבוד אישי, המאפשר כניסה לידיד ולארבעה אורחים נלווים במהלך כל השנה והשתתפות באירועים ייחודיים לידידי הגן. בנוסף, זכאי הידיד להנחות באקווריום ישראל, בחנות גן החיות ובבית הקפה.

תרמו לגן החיות

רוצים לעזור להשיב יחמורים או לוטרות לטבע? לתמוך בפרויקט של טיפול בעזרת בעלי-חיים לילדי החינוך המיוחד? או שאתם דווקא רוצים להציל את הטיגריס הסומטרי? נשמח לעזרתכם בתרומות! 

בחרו את הפרוייקט שאתם רוצים לקחת בו חלק באתר Global giving!

צילום: ליהי ראלף.

No items found.
קנה כרטיס
איך מגיעים?
go to the top of the page